Concertagenda

Last update March 13, 2023

2023

2023

Di 14 maart

Liseth Horsten & Satellites,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 14 maart

Martha Wainwright,
Paradiso, Amsterdam

Di 14 maart

Dean Wareham,
Doornroosje, Nijmegen

Di 14 maart

The Waterboys,
De Metropool, Hengelo

Di 14 maart

Marcus King,
013, Tilburg

Wo 15 maart

Martha Wainwright,
De LantarenVenster, Rotterdam

Wo 15 maart

Malcolm MacWatt,
ít Rozenknopje, Eindhoven

Wo 15 maart

Christian Kjellvander & Lars Bygden,
Hinta, Heist op den Berg

Wo 15 maart

Samantha Fish,
Melkweg, Amsterdam

Do 16 maart

JP Harris & John R. Miller,
Shelter From The Storm
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 16 maart

Christian Kjellvander & Lars Bygden,
Muziekcentrum, Bavegem (B)

Vrij 17 maart

Grayson Capps,
Muziekpodium, Bakkeveen

Vrij 17 maart

Lauren Ruth Ward,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 17 maart

Dieter & Erik van der Westen,
Torpedo Theater, Amsterdam

Vrij 17 maart

JP Harris & John R. Miller,
De Amer, Amen

Vrij 17 maart

Martha Wainwright,
Grand Theater, Groningen

Vrij 17 maart

Christian Kjellvander & Lars Bygden,
Rock Lobster, Antwerpen (B)

Vrij 17 maart

Kieran Goss & Annie Kinsella,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 18 maart

Grayson Capps,
Theater De Wegwijzer, Nieuw & St Joosland

Za 18 maart

Marcus King,
De Roma, Antwerpen (B)

Za 18 maart

Michelle David & The True-Tones,
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

Za 18 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson,
Southern Bluesnight, Heerlen

Za 18 maart

Nick Cave Tribute,
Heyhoef Backstage, Tilburg-Reeshof

Za 18 maart

Julian Sas,
Doornroosje, Nijmegen

Za 18 maart

Tip Jar,
Van Gogh Kerkje, Nuenen

Za 18 maart

Malcolm MacWatt,
Groene Kerkje, Lambertschaag

Za 18 maart

Kieran Goss & Annie Kinsella,
Streeckgenoot, Doetinchem

Za 18 maart

Dieter & Erik van der Westen,
Concordia, Enschede

Zo 19 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson,
Backstage Heyhoef, Tilburg-Reeshof

Zo 19 maart

NinaLynn & Band,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Zo 19 maart

Fantastic Cat,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 19 maart

Malcolm MacWatt,
Walhalla, Rotterdam

Zo 19 maart

Grayson Capps,
ít Rozenknopje, Eindhoven

Zo 19 maart

Lauren Ruth Ward,
De Oosterpoort, Groningen

Ma 20 maart

Fantastic Cat,
Paradiso, Amsterdam

Ma 20 maart

Nick Mulvey,
Maassilo, Rotterdam

Di 21 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson,
De Oosterpoort, Groningen

Di 21 maart

Grayson Capps,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 21 maart

Fantastic Cat,
Q-Bus, Leiden

Wo 22 maart

Blackberry Smoke,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 22 maart

Grayson Capps,
De Schalm, Westwoud

Wo 22 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson,
Cobblestone, Oldenzaal

Wo 22 maart

Damien Rice,
Carre, Amsterdam

Wo 22 maart

Boaz,
Paradiso, Amsterdam

Wo 22 maart

Joe Buck,
De Oosterpoort, Groningen

Do 23 maart

Blackbird,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 23 maart

Senja Sargeant,
Razzmatazz, Oost Souburg

Do 23 maart

Grayson Capps,
De Rozenknop, Eindhoven

Do 23 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson,
De Duycker, Hoofddorp

Do 23 maart

JP Harris & John R. Miller,
ít Rozenknopje, Eindhoven

Vrij 24 maart

The Teskey Brothers,
Madeleine, Brussel (B)

Vrij 24 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson,
N9, Eeklo (B)

Vrij 24 maart

Dieter & Erik van der Westen,
Papenstraat Theater, Zwolle

Vrij 24 maart

Grayson Capps,
Vendel Live @De Serenade, Liempde

Vrij 24 maart

JP Harris & John R. Miller,
St. Joriskerk, Venlo

Vrij 24 maart

Tip Jar,
De Amer, Amen

Vrij 24 maart

Michelle David & The True-Tones,
Schouwburg Venray, Venray

Vrij 24 maart

Sophie Janna Trio,
Trouble Tree Folkconcerts
Koudekerk a/d Rijn

Vrij 24 maart

Dieter van der Westen Band,
Papenstraat Theater, Zwolle

Za 25 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson + Bai Kamara jr.
A Night With The Blues,
LantarenVenster, Rotterdam

Za 25 maart

Grayson Capps,
De Amer, Amen

Za 25 maart

Danny Vera,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 25 maart

Orange Skyline,
Vorstin, Hilversum

Za 25 maart

Boaz,
De Mezz, Breda

Za 25 maart

Michelle David & The True-Tones,
De Tamboer, Hoogeveen

Za 25 maart

JP Harris & John R. Miller,
GC De Wildeman, Herent (B)

Zo 26 maart

FLAT MOUNTAIN FOLK & ROOTS FESTIVAL
MET O.A. DIETER VAN DER WESTEN BAND, NINALYNN & TIP JAR
,
Crossroads Sessions,
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom, info: www.crossroadssessies.nl

Zo 26 maart

Hans Theessink & Big Daddy Wilson,
De Oostkerk, Middelburg

Zo 26 maart

Grayson Capps,
Q-Bus, Leiden

Za 26 maart

Barn & Belle + Little Hat
De Amer, Amen

Zo 26 maart

JP Harris & John R. Miller,
Paradiso Noord, Amsterdam

Di 28 maart

Wouter Planteijdt / Bullhorn,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 28 maart

Seven Layers Sessions,
Doornroosje, Nijmegen

Di 28 maart

Vanderlinde,
Kielzog Theater, Hoogezand

Wo 29 maart

The Waterboys,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 29 maart

Van Morrison,
Carre, Amsterdam

Wo 29 maart

Grayson Capps (feat. Corky Hughes),
Live Stage Marnix,
Boerderij Hoekelum, Bennekom

Do 30 maart

Van Morrison,
Carre, Amsterdam

Do 30 maart

Grayson Capps,
Die Funzel, Worms (D)

Do 30 maart

Ags Connolly,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 31 maart

Michelle David & The True-Tones,
Schouwburg Amphion, Doetinchem

Vrij 31 maart

Grayson Capps,
Wunderbar Weite Welt, Eppstein (D)

Vrij 31 maart

Laurence Jones,
Hedon, Zwolle

Za 1 april

The Handsome Family,
De Oosterpoort, Groningen

Za 1 april

Michelle David & The True-Tones,
Leidse Schouwburg, Leiden

Za 1 april

Ags Connolly,
Streeckgenoot, Doetinchem

Za 1 april

Grayson Capps,
Real Music Club, Lauchhammer (D)

Za 1 april

Jack Broadbent,
Paradiso, Amsterdam

Za 1 april

Dieter & Erik van der Westen,,
Pianokamer, Spierdijk

Zo 2 april

The Handsome Family,
Paradiso (zaal Bitterzoet), Amsterdam

Zo 2 april

Ad Vanderveen,
Piterkerk, Lippenhuizen

Zo 2 april

Ags Connolly,
De Brink, Obdam

Zo 2 april

Grayson Capps,
Music Star, Norderstedt (D)

Zo 2 april

The Waterboys,
Doornroosje, Nijmegen

Zo 2 april

Woolf
Walhalla, Rotterdam

Ma 3 april

The Waterboys,
Paradiso, Amsterdam

Wo 5 april

Ian Siegal (solo),
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 5 april

Blood Red Moon,
Roots in ít Groen,
De Weeffabriek, Geldrop

Do 6 april

Jools Holland & His Rhythm and Blues Band,
De Roma, Antwerpen

Vrij 7 april

Dieter van der Westen Band,
Koning Ezel, Lede (B)

Vrij 7 april

Jools Holland & His Rhythm and Blues Band,
De LantarenVenster, Rotterdam

Za 8 april

Heartland Festival,
The Jayhawks, Vandoliers, Boz, Elliott Brood,
Metropool, Hengelo

Za 8 april

Jools Holland & his Rhythm & Blues Band,
Paradiso, Amsterdam

Za 8 april

Ags Connolly,
ít Keerpunt, Spijkerboor

Zo 9 april

Vanwyck,
Kantine Walhalla, Rotterdam

Zo 9 april

Ags Connolly,
Walhalla, Rotterdam

Ma 10 april

Matthews Southern Comfort,
Heyhoef Backstage, Tilburg-Reeshof

Ma 10 april

Mike and the Moonpies,
De Oosterpoort, Groningen

Ma 10 april

Joshua Radin,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 11 april

Bruno DeNeckere & Nils de Caster,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Wo 12 april

Matthews Southern Comfort,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 12 april

Danny Vera,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Do 13 april

Son Mieux,
013, Tilburg

Vrij 14 april

Joe Satriani,
Melkweg, Amsterdam

Vrij 14 april

Elliott Brood,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 14 april

Nathan Bell,
Acoustic Alley, Den Haag

Za 15 april

Gumbo Kings,
Heyhoef Backstage, Tilburg-Reeshof

Za 15 april

Michael McDermott,
In the Woods, Leusden

Za 15 april

Waxahatchee,
Paradiso, Amsterdam

Za 15 april

Nathan Bell,
MC Dranouter, Heuvelland (B)

Za 15 april

Big Thief,
Motel Mozaique, Rotterdam

Zo 16 april

Big Thief,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 16 april

Josh Ritter,
Paradiso, Amsterdam

Zo 16 april

Nathan Bell,
La Porte DíOr, IJzendijke

Zo 16 april

Michael McDermott,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Ma 17 april

Nathan Bell,
De Lutherse Kerk, Groningen

Ma 17 april

Steve Gunn,
Paradiso, Amsterdam

Ma 17 april

Declan J Donovan,
Paradiso, Amsterdam

Di 18 april

Dean Owens & Band,
Crossroads Sessions,
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom, info: www.crossroadssessies.nl

Di 18 april

Yo La Tengo,
Paradiso, Amsterdam

Di 18 april

Michael McDermott,
Q-Bus, Leiden

Di 18 april

Big Thief,
De Roma, Antwerpen (B)

Wo 19 april

Nathan Bell,
Wunderbar Weite Welte, Eppstein (D)

Wo 19 april

Yo La Tengo,
De LantarenVenster, Rotterdam

Wo 19 april

Steve Harley & Cockney Rebel,
De Oosterpoort, Groningen

Do 20 april

Hans Theessink,
Cafe In ít Holt, Zuidhorn

Do 20 april

Shovelin Stone,
Live Stage Marnix,
Boerderij Hoekelum, Bennekom

Do 20 april

Michael McDermott,
Open Road Sessions
Witte Kerkje, Terheijden

Do 20 april

Nathan Bell,
CC De Bogaard, Sint-Truiden (B)

Vrij 21 april

Son Mieux,
Doornroosje, Nijmegen

Vrij 21 april

Hans Theessink,
Theatercafe De Buren, Enschede

Vrij 21 april

Dean Owens & The Sinners,
Trouble Tree Folkconcerts,
Koudekerk a/d Rijn

Vrij 21 april

Nathan Bell,
De Schelde, Zandvliet

Vrij 21 april

Anna Coogan,
De Miente, Oosterwolde

Vrij 21 april

Michael McDermott,
De Schalm, Westwoud

Vrij 21 april

Giant Sand,
De Roma, Antwerpen (B)

Za 22 april

Nathan Bell,
De Wildeman, Herent (B)

Za 22 april

Ryan Adams,
Philharmonie, Haarlem

Za 22 april

Michael McDermott,
De Amer, Amen

Za 22 april

The Seatsniffers,
De Roma, Antwerpen (B)

Za 22 april

Woolf,
Razzmatazz, Oost-Souburg

Zo 23 april

Nathan Bell,
Walhalla, Rotterdam

Zo 23 april

Steve Harley & Cockney Rebel,
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 23 april

Michael McDermott,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Zo 23 april

Son Mieux,
De Roma, Antwerpen (B)

Zo 23 april

Oracle Sisters,
Paradiso, Amsterdam

Zo 23 april

Hans Theessink,
De Amer, Amen

Zo 23 april

Woolf, Shannon Lay, Nathan Bell, Sam de Nef, Maurice van Hoek, Sophie Janna, David Eugene Edwards, Natalie Bergman
Roots of Heaven Festival 2023,
Patronaat, Haarlem

Zo 23 april

Laura Cortese Trio,
Piterkerk, Lippenhuizen

Zo 23 april

Steve Harley & Cockney Rebel,
TivoliVredenburg, Utrecht

Ma 24 april

The Tallest Man On Earth,
Paradiso, Amsterdam

Ma 24 april

Ryan Adams,
Cirque Royal, Brussel (B)

Ma 24 april

Nathan Bell,
De Schalm, Westwoud

Ma 24 april

David Eugene Edwards,
TivoliVredenburg, Utrecht

Ma 24 april

Woolf,
Cafe ít Keerpunt, Spijkerboor

Di 25 april

Nathan Bell,
Blue Room Sessions
,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 25 april

Dean Owens,
Kielzog Theater, Hoogezand

Di 25 april

The Tallest Man On Earth,
De Roma, Antwerpen (B)

Wo 26 april

Steve Harley & Cockney Rebel,
Hedon, Zwolle

Do 27 april

Jenny Donít & The Spurs,
Des Konings Trio, Deventer

Vrij 28 april

Zach Bryan,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 28 april

Boaz,
Merleyn, Nijmegen

Vrij 28 april

Jason Ringenberg,
Victorie, Alkmaar

Vrij 28 april

Chuck Prophet & The Mission Express,
Ekko, Utrecht

Vrij 28 april

Theo Lawrence,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 28 april

Jenny Donít & The Spurs,
Luxor Live, Arnhem

Vrij 28 april

Son Mieux,
De Oosterpoort, Groningen

Za 29 april

Rhythm & Blues Night,
met o.a. Jason Ringenberg, DeWolff & Dawn Brothers,
Popa Chubby, Connor Selby, e.v.a.
De Oosterpoort, Groningen

Za 29 april

Daniel Lohues,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 29 april

Elske De Wall,
De Vorstin, Hilversum

Zo 30 april

Pokey LaFarge,
De Roma, Antwerpen (B)

Zo 30 april

Chuck Prophet & The Mission Express,
Roots & Roses Fest, Lessines (B)

Zo 30 april

Jason Ringenberg,
Walhalla, Rotterdam

Ma 1 mei

Fantastic Cat,
Roots & Roses, Lessines (B)

Di 2 mei

Jason Ringenberg,
Crossroads Sessions,
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom, info: www.crossroadssessies.nl

Wo 3 mei

Pokey LaFarge,
Doornroosje, Nijmegen

Wo 3 mei

The Imaginary Suitcase,
Roots in ít Groen,
De Weeffabriek, Geldrop

Wo 3 mei

Camel,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 4 mei

Camel,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 4 mei

Pokey LaFarge,
Poppodium 013, Tilburg

Vrij 5 mei

Jonathan Roy,
Paradise, Amsterdam

Vrij 5 mei

Jenny Donít & The Spurs,
Bevrijdingsfestival, Vlissingen

Vrij 5 mei

Pokey LaFarge,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 5 mei

Motherís Finest,
Grenswerk, Venlo

Za 6 mei

The Rootsriders,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Za 6 mei

Jenny Donít & The Spurs,
Moulin Blues, Ospel

Za 6 mei

Calico,
De Roma, Antwerpen (B)

Zo 7 mei

Hein Meijer & John Klaver,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Zo 7 mei

Jason Ringenberg,
Metropool, Hengelo

Zo 7 mei

Guy Davis,
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 7 mei

Krezip,
Paard van Troje, Den Haag

Zo 7 mei

Rosemaryís Sons,
De Mezz, Breda

Ma 8 mei

Steve Hackett,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 9 mei

Guy Davis,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 9 mei

Gretchen Peters + Kim Richey,
De Oosterpoort, Groningen

Wo 10 mei

Mike & The Moonpies,
De Oosterpoort, Groningen

Wo 10 mei

Heather Nova,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 11 mei

VanWyck,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 12 mei

Gretchen Peters,
De LantarenVenster, Rotterdam

Vrij 12 mei

Guy Davis,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 12 mei

Paul Weller,
De Roma, Antwerpen (B)

Vrij 12 mei

Lucky Fonz III,
LantarenVenster, Rotterdam

Za 13 mei

Gretchen Peters,
Shelter From The Storm
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 13 mei

Krezip,
Maassilo, Rotterdam

Zo 14 mei

Dieter & Erik van der Westen,,
Tuin de Lago Oorsprong, Oostbeek

Zo 14 mei

Roger Waters,
Sportpaleis, Antwerpen (B)

Wo 17 mei

Eilen Rose & The Legendary Rich Gilbert,
Live Stage Marnix,
Boerderij Hoekelum, Bennekom

Wo 17 mei

Tangerine Dream,
013, Tilburg

Do 18 mei

Paul Carrack,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 18 mei

Eilen Rose & Rich Gilbert,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 19 mei

Kís Choice,
De Roma, Antwerpen

Vrij 19 mei

Paul Weller,
Doornroosje, Nijmegen

Vrij 19 mei

Paul Carrack,
Stadsschouwburg, Nijmegen

Za 20 mei

My Darling Clementine,
Sounds (instore), Venlo

Zo 21 mei

Ron Sexsmith,
Paradiso, Amsterdam

Zo 21 mei

Jon Allen & The Luna Kings,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 21 mei

Paul Weller,
Paradiso, Amsterdam

Zo 21 mei

My Darling Clementine,
Ottopop Concert Series, Rotterdam

Zo 21 mei

Jon Allen,
De Oosterpoort, Groningen

Ma 22 mei

Robert Cray Band,
TivoliVredenburg, Utrecht

Ma 22 mei

Paul Weller,
Paradiso, Amsterdam

Di 23 mei

Eileen Rose,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 23 mei

Paul Weller,
013, Tilburg

Di 23 mei

Andy Shauf,
Paradiso, Amsterdam

Wo 24 mei

Paul Carrack,
Theater De Spieghel, Zwolle

Do 25 mei

Bruce Springsteen & The E-Street Band,
Johan Cruijff Arena, Amsterdam

Do 25 mei

Mary Coughlan,
Duycker, Hoofddorp

Do 25 mei

Dieter & Erik van der Westen,
Grand Cafe De Waker, Maassluis

Do 25 mei

Kís Choice,
013, Tilburg

Do 25 mei

Krezip,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 26 mei

Mary Black,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 26 mei

Mary Coughlan,
Parkstad Theater, Heerlen

Vrij 26 mei

Paul Carrack,
De Harmonie, Leeuwarden

Vrij 26 mei

The Robert Cray Band,
De Goffert, Nijmegen

Vrij 26 mei

Andy Shauf,
De Roma, Antwerpen (B)

Vrij 26 mei

Rob DeKay & Band,
De Oosterpoort, Groningen

Za 27 mei

The Deslondes,
Doornroosje, Nijmegen

Za 27 mei

The Long Ryders,
De Oosterpoort, Groningen

Za 27 mei

Maurice Van Hoek,
De Vorstin, Hilversum

Za 27 mei

Mary Coughlan,
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 28 mei

Claw Boys Claw,
De Mezz, Breda

Zo 28 mei

The Long Ryders,
Doornroosje, Nijmegen

Zo 28 mei

Mary Coughlan,
De Oosterpoort, Groningen

Do 30 mei

The Devil Makes Three,
De Oosterpoort, Groningen

Do 30 mei

The Pretenders,
De Roma, Antwerpen (B)

Wo 31 mei

The Devil Makes Three,
Paradiso, Amsterdam

Wo 31 mei

Pete Murray,
De LantarenVenster, Rotterdam

Wo 31 mei

The Deslondes,
Paradiso, Amsterdam

Do 1 juni

Lera Lynn,
Doornroosje, Nijmegen

Do 1 juni

Gogol Bordello,
Melkweg, Amsterdam

Do 1 juni

Venice,
Zuiderpark Live, Den Haag

Vrij 2 juni

Lera Lynn,
Paradiso, Amsterdam

Za 3 juni

Venice,
OLT De Goffert, Nijmegen

Za 3 juni

Steve Earle,
De Oosterpoort, Groningen

Za 3 juni

Gogol Bordello,
De Roma, Antwerpen (B)

Za 4 juni

Steve Earle,
Poppodium 013, Tilburg

Za 4 juni

Dieter van der Westen Band,
Open Road Sessions,
Het Witte Kerkje, Terheijden

Zo 5 juni

Steve Earle,
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 5 juni

My Morning Jacket,
De Roma, Antwerpen (B)

Di 6 juni

Camilla Blue,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 6 juni

My Morning Jacket,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 7 juni

Steve Earle (acoustic),
De Roma, Antwerpen (B)

Wo 7 juni

Liseth & 1 Satellite,
Roots in ít Groen,
De Weeffabriek, Geldrop

Wo 7 juni

Fog Holler,
Live Stage Marnix,
Boerderij Hoekelum, Bennekom

Wo 7 juni

Janne Schra,
De Oosterpoort, Groningen

Wo 7 juni

GA-20,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 9 juni

Janne Schra,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 9 juni

GA-20,
Doornroosje, Nijmegen

Vrij 9 juni

Rumours (Fleetwood Mac Tribute),
Poppodium De Boerderij, Zoetermeer

Za 10 juni

Daniel Lohues,
De Oosterpoort, Groningen

Za 10 juni

Krezip,
Doornroosje, Nijmegen

Zo 11 juni

Daniel Lohues,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 11 juni

GA-20,
Paradiso, Amsterdam

Zo 11 juni

Krezip,
Doornroosje, Nijmegen

Zo 11 juni

Bruce Springsteen & The E-Street Band,
Megaland, Landgraaf

Di 13 juni

Beth Hart,
Stadsschouwburg, Antwerpen (B)

Wo 14 juni

Dieter van der Westen Band,
Patronaat, Haarlem

Wo 14 juni

Bonny Light Horseman,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 14 juni

Caroline Rose,
Paradiso, Amsterdam

Do 15 juni

Will & The People,
De Mezz, Breda

Vrij 16 juni

Djavan,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 17 juni

Will & The People,
Metropool, Enschede

Za 17 juni

Krezip,
De Roma, Antwerpen (B)

Zo 18 juni

Will & The People,
Podium Victorie, Haarlem

Di 20 juni

VanWyck,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Wo 21 juni

Calexico,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 22 juni

Claw Boys Claw,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 23 juni

Cordovas,
De Mezz, Breda

Vrij 23 juni

Cordovas & Bella White,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 23, Za 24 &
Zo 25 juni

Rotterdam Bluegrass Festival,
met o.a. Della Mae, Bella White, Baptiste W. Hamon, The Reverend Peytonís Big Damn Band e.v.a.
Pijnackerplein, Rotterdam

Vrij 23 juni

The Chicks,
Ziggo Dome, Amsterdam

Za 24 juni

Senja Sargeant,
De Floeren Aap, Mechelen (B)

Za 24 juni

Claw Boys Claw,
Doornroosje, Nijmegen

Zo 25 juni

Senja Sargeant,
Herberg Koning Ezel, Lede (B)

Zo 25 juni

Flogging Molly,
OLV Rivierenhof, Antwerpen (B)

Wo 28 juni

The Mavericks,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 29 juni t/m
Zo 2 juli

Rock Werchter,
Festival Terrein, Rotselaar (B)

Vrij 30 juni

The Mavericks,
OLT Rivierenhof, Antwerpen (B)

Zo 2 juli

De Wolff & Dawn Brothers,
Double Cream,
Paradiso, Amsterdam

Di 4 juli

Van Morrison,
Koninklijke Elisabethzaal, Antwerpen (B)

Di 4 juli

Chris Isaak,
013, Tilburg

Wo 5 juli

Chris Isaak,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Wo 5 juli

Van Morrison,
Koninklijk Circus, Brussel (B)

Wo 5 juli

Bob Wayne,
De Mezz, Breda

Wo 5 juli

Gregory Porter,
Gent Jazz, Gent (B)

Vrij 7 juli

Joe Bonamassa,
Gent Jazz, Gent (B)

Vrij 7 juli

The White Buffalo,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 8 juli

Norah Jones,
Gent Jazz, Gent (B)

Za 8 juli

Mavis Staples,
Gent Jazz, Gent (B)

Za 8 juli

Southside Johnny & The Ashbury Jukes,
Paradiso, Amsterdam

Za 15 juli

Toto,
Ziggo Dome, Amsterdam

Ma 17 juli

Joss Stone,
Paradiso, Amsterdam

Wo 26 juli

Willy Mason,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 23 aug

Kís Choice,
OLT Rivierenhof, Antwerpen (B)

Za 26 aug

The Dead South,
OLT Caprera, Bloemendaal

Zo 27 aug

Wilco,
TivoliVredenburg, Utrecht

Ma 28 aug

Wilco (extra concert),
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 31 aug

Israel Nash,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 1 sept

The Delines,
Paradiso, Amsterdam

Za 2 sept

The Delines,
De Oosterpoort, Groningen

Za 2 sept

Nickel Creek,
Paradiso, Amsterdam

Zo 3 sept

Dieter & Erik van der Westen,
Huiskamer Festival, Zaltbommel

Ma 4 sept

The Delines,
De LantarenVenster, Rotterdam

Wo 6 sept

The Dead South,
OLV Rivierenhof, Antwerpen (B)

Vrij 8 sept

Jethro Tull,
De Roma, Antwerpen (B)

Wo 13 sept

Flats & Sharps,
Live Stage Marnix,
Boerderij Hoekelum, Bennekom

Di 19 sept

Gram Parsons (50th Memorial),
m.m.v. Tim Knol, Freek de Jonge, VanWyck e.v.a.,
Concertgebouw, Amsterdam

Za 23 sept

Ad Vanderveen,
Museum Nic Jonk, Grootschermer

Zo 24 sept

Ad Vanderveen,
Theater De Molen, Beuningen

Ma 25 sept

Patrick Watson,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 26 sept

Elvis Costello & Steve Nieve,
Concertgebouw, Amsterdam

Wo 27 sept

Elvis Costello & Steve Nieve,
Bozar, Brussel (B)

Wo 27 sept

Elephant,
Paradiso, Amsterdam

Wo 27 sept

Baxter Dury,
Paradiso, Amsterdam

Do 28 sept

Marc Broussard,
Doornroosje, Nijmegen

Zo 1 okt

Marc Broussard,
Paradiso, Amsterdam

Zo 1 okt

Sam Baker,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 4 okt

The Dublin Legends,
Patronaat, Haarlem

Zo 8 okt

Tim Grimm & Sergio Webb,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Zo 8 okt

Dublin Legends,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 11 okt

Over The Rhine,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 13 okt

Over The Rhine,
De LantarenVenster, Rotterdam

Vrij 13 okt

The OíDreams,
Acoustic Alley, Den Haag

Za 14 okt

Over The Rhine,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 15 okt

Dieter van der Westen Band,
Heyhoef Backstage, Tilburg

Ma 16 okt

Judy Collins,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 19 okt

Spinvis (Be-Bop-A-Lula Tour),
013, Tilburg

Do 19 okt

Wende,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 20 okt

Ane Brun,
De Roma, Antwerpen (B)

Vrij 20 okt

Dieter van der Westen Band,
CC Leopoldsburg (B)

Zo 22 okt

Ane Brun,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 24 okt

Larkin Poe,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 7 nov

Weyes Blood,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 7 nov

Level 42,
De Oosterpoort, Groningen

Do 9 nov

10 CC,
Wilminktheater, Enschede

Do 9 nov

Weyes Blood,
De Roma, Antwerpen (B)

Zo 26 nov

Anne Clark,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 30 nov

Ilse DeLange,
Doornroosje, Nijmegen

Vrij 1 nov

Ben Folds,
De Roma, Antwerpen (B)

Do 7 dec

Ilse DeLange,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 9 dec

Ilse DeLange,
013, Tilburg

Za 16 dec

Moya Brennan (The Voice of Clanned),
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 17 dec

Ilse DeLange,
De Oosterpoort, Groningen

Ma 18 dec

Ilse DeLange,
Paradiso, Amsterdam

Do 28 dec

Spinvis,
De LantarenVenster, Rotterdam

 

Top